Úvod k jarnímu kurzu

Zaměřeno na játra a žlučník

S jarem přichází velmi dynamická energie. Aby jsme jí stačili je dobré udělat pár změn ve stravování i denním režimu.
Obecně platí, podpoříte-li element dřeva, podpoříte vnitřní i vnější flexibilitu. Co to znamená? Změnou stravy, pohybu a přidáním bylin pomůžete tělu uvolnit šlachy, aby se lépe, volněji hýbalo. Podobně jako tělo, často povolí i mysl a naučíte se přijímat změny a situace s větším nadhledem. V tom je zdravá energie dřeva očistná a úlevná.

simkova2

MUDr. Michaela Šimková

MUDr.Michaela Šimková, Lékařka celostní medicíny Vám představí co se s Vaším tělem na jaře přirozeně děje a doporučí vám potraviny a postupy, tak, aby jste tělo pročistili a zároveň zásobili vitamíny a enzymy.

simkova2

PharmDr. Ivana Haldová

PharmDr.Ivana Haldová Vám představí bylinky vhodné na jarní očistu i jako prevenci dobrého zažívání. Předá Vám své bylinářské zkušenosti a podpoří Vás ve snaze zapojit bylinky do každodenního života.

simkova2

doc. RNDr. Vít Grulich, CSc.

Prof.Vít Grulich vás provede jarní přírodou a názorně vám ukáže bylinky, které můžete v přírodě na jaře najít a bezpečně poznat.

simkova2

Simona Berková

Simona Berková, lektorka jógy si s vámi zacvičí jemnou jarní jógu.
Potřeba pohybu a pobytu na zdravém vzduchu se s příchodem jara stupňuje. Tělo příjemně, nenásilně protáhnete, aby nebolelo a zlepšila se jeho pružnost. Součástí lekce jsou i dechová cvičení.

Kurz obsahuje dohromady 7 hodin videa.

Cena za kurz:

3 000 Kč

Sledujte nás

Facebook

Obchodní podmínky

Podmínky použitíSoukromí